Наодинці вдома

Дата: 21.03.2019 16:29

(урок застереження)

Добротівська бібліотека провела виховну роботу «Щоб не трапилось біди. Привила безпечної поведінки вдома». Мета цього заходу сформувати у учнів знання правил безпечної поведінки; обговорити небезпеки, які можуть спіткати дітей вдома, на вулиці, навчити правильному поводженню під час різноманітних життєвих ситуацій; пояснити, що побутові речовини, хімічні препарати є небезпечними для здоров’я; застерігати дітей від ігор в небезпечних місцях, вчити вибирати предмети для розваг.

Учні 5-А класу Добротівської гімназії уважно слухали і розказували свої життєві історії, а також взяли участь у бліцтурнірі «Уважні школярики», відгадували номери телефонів рятувальних служб. Керівник класу Ганна Михайлівна під кінець заходу  вибрала найактивніших, які отримали невеличкі подарунки, а бібліотечні працівники зауважили всіх запам’ятати всі ці правила щоб уникнути біди.