АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА ДЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 21.03.2019 08:57

18-22 березня 2019 року в місті Варшава, проходить 2 навчальна Сесія АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА ДЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ реалізована у співпраці з Радою Європи, Центром Експертиз Реформи Місцевого Самоврядування, Фондом Розвитку Місцевої Демократії і Global Communities рамках програми DOBRE. В якій бере участь селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович, як представник з партнерських ОТГ програми Dobre. Наступні два дні на учасників чекають  візити у "Гміни" та можливість безпосередньо запитати голів про їх успіхи та невдачі.

Проведення Академії лідерства для представників громад партнерів Програма DOBRE стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком?юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.