ФЛЕШМОБ «КОЛЯДУЙМО РАЗОМ!»

Дата: 03.02.2019 11:03

Флешмоб під таким девізом, започаткований минулого року, відбувся в Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка.

Це феєричне новорічно-різдвяне дійство розпочали на плацу учні Ланчинської гімназії.

…Дванадцята година. Усе навколо в іскристо-білому снігу, легкий морозець і вітер не лякають нікого. Ватаги колядників із срібними і барвистими зірками виходять одні за одними: найменші із дошкільної установи «Ромашка», потім ліцеїсти з колядками трьома мовами: українською, польською, німецькою, далі - викладачі музичної школи та працівники Ланчинської міської бібліотеки для дорослих. Учасників флешмобу вітають голова ОТГ В.Попович, отець Тарас.

«Бог Предвічний» та «Добрий вечір тобі» - ці дві колядки підхоплюють усі: учні, вчителі, батьки, представники установ і організацій, адже ці коляди відомі нам з дитинства, близькі й дорогі кожному ланчинцеві. Саме по золотій колісниці колядок і щедрівок рік у рік котиться-минає життя кожного з нас. Пам’ятаймо про це!

І хай щорічна коляда об’єднує нас в одну велику родину!

Працівники Ланчинської міської бібліотеки для дорослих були учасниками флешмобів, що проходили по всій території нашої об’єднаної громади, а саме в селах Добротові та Середньому Майдані.