Планові виїзди лікарських бригад на ФАП с.Середній Майдан
В зв’язку тим, що на даний час немає транспортного сполучення з с. Середній Майдан, проводяться планові виїзди лікарських бригад на ФАП с.Середній Майдан. 05.02.2019р. відбувся плановий виїзд лікарів центру первинної медико-санітарної допомоги Ланчинської селищної ради ОТГ по заявці завідуючої ФАПом С.Середній Майдан.
В лікарську бригаду, яка виїздила 05.02.2019р. входили:
- Терапевт Дубік В.О.;
- Акушер-гінеколог Бродович Н.В.;
- Педіатр Іваночко Н.М.;
- Лаборант Щербатюк О.І.
Які проводили прийом громадян с.Середній Майдан і обслуговували виклики. Лікарська бригада була забезпечена всією необхідною медичною технікою (пульсоксиметр, лазерним термометром, глюкометром і переносним електрокардіографом). Гінекологом було прийнято 7 пацієнтів, педіатром 8 дітей і обслужено 3 виклики, терапевтом 22 пацієнта і 3 виклики, один із них у с.Глинки, лаборантом було взято 18 загальних аналізів крові, 10 аналізів на визначення цукру в крові.
Всього за виїзд лікарської бригади було обслужено 68 пацієнтів.
А також на ФАП с.Середньому Майдані приїжджали керівництво Ланчинського ОТГ Гресько М.І. і Іванішак В.І. для заслуховування пропозиції щодо покращення роботи а також побутових умов ФАПу с.Середній Майдан.