До уваги суб’єктів фармацевтичного ринку

Дата: 28.01.2019 09:42

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

25.01.2019  р.  № 09

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

До уваги суб’єктів фармацевтичного ринку

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що  Міністерство  охорони здоров’я України   наказом від 21.01.2019 р. № 148 затвердило нову редакцію Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню (далі - Реєстр).

У зв’язку із цим втратила чинність попередня редакція Реєстру, яка затверджена наказом МОЗ України від 23.07.2018 р. № 1367.

До оновленого Реєстру внесено 257 позицій лікарських засобів, що на 4 позиції менше, ніж у попередній редакції.

Відтепер протягом 5 робочих днів з дати його оприлюднення фармвиробники, вартість препаратів яких не перевищувала 10% від найменших цінових пропозицій за добову дозу, мають можливість знизити ціну на свої препарати, щоб їх вартість відшкодовувалася повністю.

За результатами розгляду отриманих документів Міністерство протягом 5 робочих днів здійснюватиме їх розгляд та прийматиме рішення про внесення змін до Реєстру, що затверджуватимуться наказом.

Усього в Реєстрі  налічується 42 позиції таких лікарських засобів. З переліком лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню можна ознайомитись на сайті МОЗ.