Стартує Академія лідерства для місцевого самоврядування в м.Києві

Дата: 28.01.2019 11:55

28-30 січня 2019 року у Києві стартує Академія лідерства для місцевого самоврядування реалізована у співпраці з Радою Європи, Центром Експертиз Реформи Місцевого Самоврядування, Фондом Розвитку Місцевої Демократії і Global Communities   в рамках програми Dobre.  В якій  бере участь селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

Тренери Програми Ради Європи Адам Адушкевич та Олександра Целіщева пройдуть разом зі слухачами через три навчальні сесії.

Навчання здійснюється в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) у співпраці з Радою Європи на базі методології Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи «Сучасне лідерство для сучасної місцевої влади».

Курс розрахований насамперед на керівників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад і має озброїти їх новітніми знаннями, методологією й практичними навичками, які сприятимуть їх особистому успіху, а також успіху їхніх команд та громад у часи реформ та швидких змін; навчити трансформувати загрози на можливості й впоратися в своїй діяльності із викликами сучасності; допомогти сформувати бачення майбутнього й шляхів його досягнення у всіх оточуючих, перетворюючи їх з виконавців на мікродвигуни майбутніх змін, і зрештою допомогти їм стати справжніми очільниками і неформальними лідерами своїх громад та колективів.