Художника Ярему  Оленюка  нагороджено ювілейною медаллю Івано-Франківської обласної ради «100 років ЗУНР».

Дата: 21.11.2018 15:18

В  рамках  відзначення  100-річчя  створення  Західноукраїнської  Народної  Республіки і  100-річчя Акту  Злуки  Української  Народної  Республіки та  Західноукраїнської  Народної  Республіки  за сприянням Ланчинської селищної ради ОТГ  нагороджено художника  Оленюка  Ярему  Васильовича, жителя  селища  Ланчин  Ланчинської  ОТГ ювілейною  медаллю  Івано-Франківської обласної ради   «100 років ЗУНР»

Ярема Оленюк проживає більше 50 років в селищі Ланчин Надвірнянського району. За останні роки художником Яремою  Оленюком забезпечено художнє оформлення та ілюстраціями більше сто книг письменників, класиків і сучасних поетів в різних видавництвах України а також в Італії. Художник приймає активну участь у всіх мистецьких, культурних заходах.

Ярема Оленюк активно працює в різних техніках і жанрах мистецтва. На його творах виховуються нові покоління. Твори художника глибоко патріотичні по духу і національні за формою.