Ланчинську селищну раду ОТГ відвідали представники управління ювенальної превенції ДПД Національної поліції України

Дата: 02.11.2018 13:57

Вчора 1 листопада 2018 року Ланчинську селищну раду об’єднаної територіальної громади відвідали начальник управління ювенальної превенції ДПД Національної поліції України полковник поліції - Лариса Зуб та начальник відділу ювенальної  превенції УПД Івано-Франківської області - Алла Бойчук.

Під час зустрічі з селищним головою Володимиром Поповичем,  заступником селищного голови Михайлом Греськом та старшим інспектором сектору ювенальної  превенції Надвірнянського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області Романом Гаврилашем обговорено пріоритетні напрямки профілактики злочинності у дитячому середовищі, впровадження новітніх форм та методів превентивної роботи з дітьми.

Лариса Зуб відзначила позитивні напрацювання селищної ради щодо захисту прав дітей, сприяння їх всебічному розвитку та вручила селищному голові Володимиру Поповичу подяку за активну громадську позицію та плідну співпрацю з Національною поліцією України щодо забезпечення прав та інтересів дітей.