Конкурс стрілецької пісні

Дата: 12.10.2018 20:08

У Добротівській гімназії склалася хороша традиція: щорічно проводити конкурс патріотичної пісні, присвячений Дню захисника України, козацтва та УПА. І цей навчальний рік не став винятком.
12 жовтня за сприяння вчителів фізкультури, музики, педагог-організатора та класних керівників в Добротівській гімназії відбувся конкурс Стрілецької пісні, головною метою якого було довести, що пісня об’єднує український народ і надає неабиякої сили. У конкурсі приймали участь учні 5-9 класів. Всі класи відповідально поставилися до підготовки свята. Журі конкурсу визначило переможців: 1 місце зайняли учні 6 класу, 2 місце – 5 Б. 3 місце – 5 А класу.
На завершення конкурсу всі учасники дійства виконали Гімн України. Як наголосив керівник гімназії, саме такі конкурси піднімають національний дух і виховують патріотизм у школярів.