Завершується поточний ремонт приміщення вокзалу Львівської залізниці в селищі Ланчин. Проведено побілку та фарбування стін і панелей всередині приміщення, відновлено внутрішнє та зовнішнє освітлення, оновлено вуличний фасад та встановлено пандуси до посадкової платформи. У процесі виготовлення лавки, вхідні двері та назва зупинки. Створюються належні умови для очікування пасажирів та захисту від зовнішніх чинників. Частина робіт проведена комунальним підприємством КП «Карпати».

Разом з тим, у вечірній та нічний час підлітками нашої громади здійснено написи та малюнки на свіжо пофарбованих стінах приміщення вокзалу що привило до повторного фарбування.

Просимо жителів громади провести роз’яснювальну роботу серед підлітків про неправомірні дії з їх сторони щодо споруд, пам’ятників та майна комунальної власності

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису