Міжнародний День миру

Дата: 20.09.2018 13:46

Щороку у вересні люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний  день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють в голос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення свят а цього року долучилися і ми.

19 вересня 2018 року біля пам’ятника Небесній Сотні, спільними зусиллями Дитяча бібліотека(завідуюча Яремин Н.М.), Ланчинська гімназія

( вчитель української мови Голіней Г.Я ) та Ланчинський ЦДЮТ(методист Бабіїв М.М., культорганізатор Курищук Т.М. та керівник вокальних гуртків Мельник Н.Д.)організували виховний захід під гаслом «Хай буде мир в усьому світі !».На даному святі  діти розказували вірші, співали пісень, а також була презентована виставка літератури та виставка малюнків.

Запрошеними учасниками були :

Іваночко Михайло - депутат обласної ради, волонтер;

Кузьмин Роман - учасник російсько-української війни, депутат Ланчинської ОТГ.

В цей сонячний день, діти випускали голуби в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир.