До відома депутатів

Дата: 13.09.2018 09:20

Відповідно до розпорядження селищного голови № 159  від 12.09.2018року 19 вересня 2018 року о 15:00 год. відбудеться позачергова одинадцята сесія Ланчинської селищної ради ОТГ із такими основними питаннями порядку денного:

1. Про встановлення ставок земельного податку на землі лісогосподарського призначення на 2018 рік.

2. Про внесення до рішення сесії від 27.06.2018 року № 276 «Про встановлення ставок земельного податку та пільг на 2019 рік».

3. Розгляд земельних питань фізичних осіб.

4. Про затвердження протоколу комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку.

5. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Влаштування джерела біля церкви Чудо Св. Артистратига Михаїла в селищі Ланчин Ланчинської ОТГ» в сумі 15 тис. грн.

6. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Встановлення вуличного освітлення вулиць Ланчинської ОТГ Надвірнянського району (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) в сумі 15 тис. грн.

7. Різне.

А також у вівторок 18 вересня о 13:00 год - день депутата, о 14:00. відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології, будівництва,  архітектури, ЖКГ та планування території, сфери послуг та торгівлі, на якому будуть розглянуті основні питання позачергової 11 сесії Ланчинської селищної ради ОТГ.