У селищі Ланчин вперше, з ініціативи голови п.Володимира Поповича, відбулося прекрасне дійство: Фестиваль духовної пісні. Приємно, що взяли участь п’ять церковних громад  (п’ять церковних хорів). На початку дійства всіх привітав своїм вступним словом голова Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Також духовні отці поблагословили даний захід.

У виконанні хорів ми почули прекрасні духовні твори на прославу Бога та Пречистої Богородиці.

Переповнений зал після кожного твору аплодував і захоплювався новою піснею.

Треба сказати, що в сьогоднішніх обставинах нам надзвичайно бракує таких заходів, які б додавали нам сили духу і єдності.

Також хочеться подякувати організаторам і всім учасникам цього теплого і родинного свята. Тільки віра і пісня якими багатий наш народ надихає кожного з нас на героїчні подвиги які творить наша нація.

Нехай благословить усіх нас Господь Бог та Пречиста Мати Небесна оберігає.

Слава Ісусу Христу!

о.Іван Виксюк УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці с.Красна