ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС

Ланчинська селищна рада

об'єднаної територіальної громади

ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

Спеціаліст по веденню кадрової роботи: (1 особа)

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи в державних установах або в органах місцевого самоврядування не менше одного року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі: заява про участь у конкурсі; особова картка (форма П-2 ДС); автобіографія; дві фотокартки розміром 4х6см; копії документа про освіту та паспорта громадянина України, декларація про доходи за 2017рік.

Для довідок і поданнядокументів для участі у проходженні конкурсу на заміщеннявакантних посад звертайтесь у Ланчинську селищну раду ОТГ за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3; тел.3-26-34.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня опублікування оголошення у газеті про проведення конкурсу.