Просимо звернути увагу!

Дата: 08.08.2018 10:43

Просимо звернути увагу на те що порушення встановлених правил охорони надр ( гравій, камінь ) несуть за собою кримінальну відповідальність згідно ст. 240 Кримінального кодексу України.

1. Порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля, -карається штрафом від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 264тис.грн.- 528тис.грн ) або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення-караються штрафом від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені на територіях чи об'єктах природно-заповідного фонду або вчинені повторно, - караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

4. Діяння, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом або спричинили загибель людей, їх масове захворювання або інші тяжкі наслідки,-караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.