Порушення правил благоустрою тягнуть за собою адміністративну відповідальність

Дата: 06.08.2018 17:05

За дорученням селищного голови Володимира Поповича, у зв’язку із недопущенням нещасних випадків 03.07.2018 року КП «Карпати» Ланчинської селищної ради ОТГ частково замінено покриття (яке перебувало у аварійному стані) на даху приватного будинку 107 по вулиці Незалежності в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади принагідно нагадує, що до обов'язків власників квартир, наймачів та орендарів належать: використання приміщень жилих будинків за призначенням, забезпечення збереження жилих і підсобних приміщень квартир та технічного обладнання будинків, дотримання правил пожежної безпеки, вжиття заходів щодо усунення несправностей у квартирі власними силами. Порушення правил благоустрою території населених пунктів Ланчинської об’єднаної територіальної громади затверджених рішенням № 270-7/2018 від 27.06.2018 року сьомої  сесії сьомого демократичного скликання тягнуть за собою адміністративну відповідальність.