1 СЕРПНЯ – СЕМІНАР «ПЕРЕДУМОВИ УСПІШНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ НА ПРИКАРПАТТІ»

Дата: 31.07.2018 17:02

1 серпня об 11.00 в приміщенні конференц-залу Івано-Франківської ОДА (321 каб.) відбудеться семінар «ПЕРЕДУМОВИ УСПІШНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ НА ПРИКАРПАТТІ», організований Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", спільно з Івано-Франківською ОДА.

У семінарі братимуть  участь начальник відділу освіти, сім'ї  та молоді Ланчинської селищної ради ОТГ Микитин А.В., методист відділу освіти, сім'ї  та молоді Ланчинської селищної ради ОТГ Балабан Н.В., головний спеціаліст місцевого економічного розвитку Ланчинської ОТГ Голіней О.В.

Під час семінару буде йтися про особливості розподілу освітньої субвенції громадам, використання коштів субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної середньої освіти «Нова українська школа», стан готовності навчальних закладів до початку навчального року.