Рішення прийнято одноголосно!

Дата: 30.07.2018 10:20

У неділю, 29 липня 2018 року за участі  селищного голови Ланчинської ОТГ Володимира Поповича, заступника селищного голови Михайла Греська та завідуючої центру первинної медико-санітарної допомоги Ірини Тодорів  відбулися громадські слухання у селі Середній Майдан з питань приєднання територіальної громади сіл Середній Майдан, Вишнівці та  Глинки до Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади з центром у селищі Ланчин. Беручи до уваги нерозривність території меж Ланчинської ОТГ та Середньомайданської територіальної громади, які визначені по зовнішніх межах юрисдикції рад територіальних громад, враховуючи наші спільні історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники,  що впливають на соціально-економічний розвиток об’єднаної територіальної громади, якість та доступність публічних послуг, що надаються об’єднаною територіальною громадою прийнято рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

На сходах селян піднімалися питання щодо автобусних перевезень, ремонту доріг, приведення в належний стан ФАПу  та інші. Головою громади, заступником голови та керівником ЦПМСД надано відповідні розяснення.

За результатами громадських слухань рішення щодо приєднання до Ланчинської ОТГ прийнято одноголосно.