Добровільне приєднання

Дата: 27.07.2018 16:26

На запрошення голови Середньомайданської сільської ради голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович взяв участь у роботі шістнадцятої сесії Середньмайданської сільської ради на якій одним із питань добровільного приєднання територіальної громади сіл Середній Майдан, Вишнівці та Глинки Середньмайданської сільської ради до Ланчинської  об’єднаної територіальної громади.

У роботі сесії також взяли участь заступник голови – Михайло Гресько, керівник ЦПМСД – Ірина Тодорів,експерт з питань місцевого самоврядування - М. Чопей, юрист ЦЗМС – Михайло Івашків.

На сесії обговорено питання щодо приєднання та прийнято рішення про проведення громадських слухань у неділю, 29 липня о 16 год.

Голова ОТГ Володимир Попович виступив із доповіддю «Про перспективи розвитку території с. Середній Майдан, Вишнівці, Глинки при умові об’єднання та переваги децентралізації» та запросив до приєднання.

Останнє слово за громадою та депутатами