Навчання у Жовкві

Дата: 16.07.2018 09:19

Рівно тиждень назад стартувала перша ЛШС-2018 у Жовкві, в якій взяла участь адміністратор ЦНАПу Ланчинської селищної ради ОТГ Наталія Василівна Грицюк.

Програма, присвячена темі «Муніципальні послуги у громадах: організація надання та оцінювання якості», була дуже насиченою. Учасники отримали можливість:

пройти навчання у експертів, виступи яких містили корисні як теоритичні, так і практичні поради;
 застосовувати отриманий досвід під час роботи у групах;
 здійснити ознайомлювальні візити на об’єкти надання муніципальних послуг в Жовкві та польському місті Замостя, а також завітати на круглий стіл у Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування
 побувати на презентації книги «Врятуйте фундаментальні права!» за участі автора Ґергарта Баума;
отримати приємні знайомства, смачно покавувати і, звичайно, весело відсвяткувати випускний!