Фото без описуФото без описуФото без опису

Днями в рамках Програми «U-LEAD з Європою» відбулося організаційне засідання Молодіжної ради при Ланчинській селищній раді об'єднаної територіальної громади.

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий, представницький орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, виконавчих органів селищної ради та молоді. До складу Молодіжної ради увійшли 20 молодих активістів, висунутих жителями населених пунктів громади, бюджетними установами та  організаціями.
На засіданні голова селищної ради Володимир Попович повідомив про те, що головою Молодіжної ради затверджено Катерину Василівну Іванюк.

Під час зустрічі представники молоді розглядали питання щодо планування роботи Молодіжної ради на 2018 рік. Зокрема, щодо планів організації заходів святкування Дня молоді, яке відбудеться 24 червня 2018 року  біля Народного Дому в селищі Ланчин. Молоді активісти запропонували багато цікавих ідей,  а саме: проведення конкурсу «Покажи свій талант», ярмарки, козацькі забави та дитячі розваги. Не менш цікавою є пропозиція  демонстрування фільму під відкритим небом.  Голова селищної ради підтримав молодих активістів  та надав доручення керівнику КП «Карпати» В.Голінею та керівнику Народного дому В.Цюраку створити належні умови для проведення заходів до Дня молоді.