Привітання медичних працівників із професійним святом!

Дата: 15.06.2018 14:57

Шановні медичні працівники !

Щиро вітаємо працівників Ланчинського ЦПМСД та Ланчинської міської лікарні з нагоди професійного свята.

Споконвіку здоров’я та життя людини було ціннішим понад усі скарби. А тому професія лікаря завжди вважалася однією з найшанованіших.
Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі принципи, як доброта, гуманність, благородство, жертовність і професіоналізм.
Ви рятуєте людські життя, повертаєте людям здоров’я, даруєте віру та надію. Події кількох останніх місяців в Україні засвідчили, що вітчизняні медики є не лише високопрофесійними фахівцями, а й мужніми людьми та щирими патріотами.

Прийміть слова вдячності за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до Вас добро та милосердя, яке Ви даруєте людям.
Міцного здоров’я, миру, добробуту і злагоди Вам та Вашим родинам!

З повагою, селищний голова ОТГ  Володимир Попович, депутатський корпус, колектив Ланчинської селищної ради ОТГ.