13 червня 2018 року  в Ланчинській ОТГ  розпочато ремонтні роботи, встановлення пам'ятного знаку та спортивних споруд в Добротівській гімназії

Дата: 14.06.2018 14:54

Розпочато роботу по капітальному ремонту центрального входу Ланчинського Народного дому Ланчинської територіальної громади. Оскільки Народний дім є одним із приміщень де відзначаються основні заходи Ланчинської ОТГ,   для комфортності і зручності  встановлено лавочки.

.

Також розпочато ремонт приміщення МПК в селищі Ланчин Ланчинської ОТГ.

Виконкомом Ланчинської селищної ради погоджено   проект рішення встановлення пам’ятного знаку жертвам НКВС-КДБ у створі паркану при вході до приміщення (розташованого в смт. Ланчин по вулиці Незалежності,109б) на земельній ділянці, що знаходиться в користуванні Івано-Франківської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».

Встановлення пам'ятного знаку розпочато

В рамках реалізації програми створення належних умов для відпочинку та заняття молоді спортом за рахунок коштів обласного та районного бюджетів придбано та передано для Ланчинського ліцею ім. Шрумеляка, Ланчинської гімназії  та Добротівської гімназії спортивні тренажери ТМ «Інтер Атлетика». Встановлення спортивних споруд завершено в Добротівській гімназії.