Канікули з "Веселковим літом"

Дата: 08.06.2018 15:52

Ось і минув перший  тиждень роботи літньої площадки « Веселкове літо» .

Попереду ще багато цікавих зустрічей, веселощів, конкурсів, вікторин та  змагань.

А зараз, коротко про те, що ми робили цього тижня. Багато  гостей завітало до наших діток, щоб  розказати  корисну інформацію . В  « День хороших манер», 5 червня, до нас приходила  Яремин Наталія Михайлівна –завідуюча  Ланчинської  дитячої бібліотеки, яка провела вікторину « Що таке добре і що таке  погано?»

В  «День здоров’я», наступного дня, всі   з радістю слухали завідуючу  ЦМПСД   -Тодорів Ірину Валентинівну, яка розповіла  про надання  першої  допомоги при сонячному ударі, укусі кліща та інше.

І в п’ятницю в «День друзів» ми весело проводили час з пластунами осередку Саджавка, які своєю енергією, своїми цікавими іграми підняли настрій на всі вихідні. Ми щиро вдячні нашим гостям.

На наступний тиждень в нас планується: майстер-клас з танців, складання палатки,  туристичний квест  «У пошуках скарбів», і звичайно веселощі, ігри , конкурси.