До уваги споживачів!

Дата: 05.06.2018 16:42

До уваги споживачів:  забраковано

деякі види кабельної продукції

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду було проведено позапланову перевірку характеристик продукції у розповсюджувача за видом кабельної продукції.

За результатами перевірки розповсюджувачу продукції надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (заборона надання продукції на ринку), а саме:

- електричного кабеля ВВГ-П, переріз 3*1,5, дата виготовлення невідома, термін придатності невідомий, виробник та імпортер невідомий.

- електричного кабеля ШВВП, переріз 2*2,5, ТМ «Одеса Гост», дата виготовлення: 19.01.2018р., виробник та імпортер невідомий.

Детальніше про забраковану продукцію читайте на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в розділі - діяльність управління - захист споживачів - забракована продукція.