29.05.2018 року депутатам Саджавської сільської ради направлено лист щодо добровільного об'єднання територіальних громад.

Листом визначено, що враховуючи наші спільні історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток об’єднаної територіальної громади, якість та доступність публічних послуг, що надаються об’єднаною територіальною громадою, Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади запрошує до добровільного приєднання територіальних громад сіл Саджавка та Кубаївка Саджавської сільської ради до Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади з центром у селищі Ланчин.

Добровільне об’єднання територіальних громад не призводить до зміни статусу населених пунктів, як сільської чи міської місцевості.

Очікуємо на відповідь та сподіваємося на подальшу спільну співпрацю!

З повагою, селищний голова ОТГ Володимир Попович.