Заступник селищного голови Голіней Ігор Михайлович

Народився 7 квітня 1979 року в селищі Ланчин Надвірнянського району.

Навчався в Ланчинській середній школі. Закінчив Коломийський державний механіко-технологічний коледж. Здобув вищу освіту в Інституті підприємництва та перспективних технологій при НУ «Львівська політехніка.

В житті пройшов шлях від водіяекспедитора у МПП «Добропрут», майстра по встановленню метало пластикових конструкції МПП «Ікопласт» до директора МПП «Ікопласт».

Разом з дружиною Любою виховуємо троє діточок: доньку та двох синочків.

Зі своїми братами Іваном та Михайлом є активними учасниками Революції Гідності. З початку російсько-української війни зайнялися волонтерською справою, неодноразово спільно з побратимами-свободівцями доправляв волонтерську допомогу на передову.

У 2015 році мене було обрано депутатом Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Для мене це велика відповідальність, адже отримав велику підтримку виборців. Старався гідно вести депутатську діяльність, а головне що за 5 років спільно з підтримкою депутатів-свободівців вдалось зробити чимало корисних справ для рідної Ланчинської громади. На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року мене обрано депутатом Ланчинської селищної ради.

З грудня 2020 року працюю на посаді заступника Ланчинського селищного голови.

ВО « Свобода» це не тільки відстоювання інтересів громади в місцевих радах, але і дисциплінована, націоналістична праця на здобуток Великої України, де кожен Українець буде почувати себе господарем на Своїй Богом даній землі.