ЯРЕМИН Ольга Михайлівна

Народилася 24 липня 1985 року в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області. Українка.
У 1991 році розпочала навчання в Ланчинській ЗОШ І-III ступенів.
У 2002 році після закінчення школи вступила до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на філологічний факультет, відділення «Польська мова та література». У 2007 році закінчила повний курс згаданого закладу за спеціальністю «Польська мова та література» і здобула кваліфікацію філолога, викладача польської мови та літератури, української мови та літератури.
З 2006 по 2008 рік працювала у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст.
З вересня 2009  по листопад 2020 року працювала у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї (м. Надвірна) вчителем української мови та літератури, зарубіжної літератури.
З честю виконувала свої посадові обов' язки , оскільки брала участь у процесі навчання і виховання молодого покоління в національно-патріотичному дусі, сприяла формуванню високого ідеалу служіння українському народові у майбутніх захисниках України.
Разом з чоловіком Михайлом виховуємо двох синів: Олега (2007р.н.) та Любомира (2010р.н.)
На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року обрана депутатом Ланчинської селищної ради.
 26 листопада 2020 року на першій сесії восьмого демократичного скликання обрана секретарем Ланчинської селищної ради.
Сумлінно виконую свої посадові обов'язки, адже це  відповідальність перед  людьми. Це можливість докладати власних зусиль для розбудови рідної громади. 
Вірю, що спільними зусиллями досягнемо успіху, бо як казав Євген Коновалець: «Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як же ж будемо мати силу, тоді вийдемо побідно з найгіршого лихоліття і здобудемо все, що нам треба».