Перший заступник селищного голови Іваночко Михайло Степанович

1988р. – закінчив Ланчинську середню школу. Навчався в інституті підприємництва та перспективних технологій при НУ «Львівська політехніка». Навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода». Депутат Надвірнянської районної ради VI демократичного скликання. Активний учасник Революції Гідності. Депутат Івано-Франківської обласної ради 2015р. - 2020р. сьомого демократичного скликання та з 2020р. по цей час восьмого демократичного скликання Волонтер, голова Наглядової ради Волонтерської організації «Свобода.Гідність.Перемога». Здійснив 22 поїздки із гуманітарним вантажем на передову східного фронту.