Сторінка на стадії оновлення

Засідання робочої групи МЕР

10.04.2019 року відбулося чергове засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку громади в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного  розвитку (USAID). Місцевий економічний розвиток це програма, що дозволить за рахунок коштів грантодавця DOBRE та співфінансування селищної ради, реалізувати проекти  спрямовані на: підтримку існуючого бізнесу; стимулювання підприємницької діяльності та появи нового бізнесу, підтримка їх розвитку; залучення нового бізнесу та інвестицій для підвищення конкурентоздатності громади. На даному засіданні члени робочої групи обговорили  ідеї трьох проектів: «Реконструкція  та благоустрій  комунального  ринку «Торговиця» в  селищі  Ланчин;  «Облаштування  території  на  березі  річки  «Прут»; «Просторове  планування  території  громади».

14:39 11.04.2019

Друге засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Ланчинської ОТГ

26.02.2019 року, відбулося друге засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Ланчинської ОТГ в рамках програми DOBRE. В засіданні взяли участь фахівці з місцевого економічного розвитку Київського офісу програми DOBRE Віталій Юрків та Богдан Келічавий, координатор програми DOBRE Марина Дудяк, керівник робочої групи, селищний голова Володимир Попович та члени робочої групи (представники молоді, бізнесу). Під час  роботи групи обговорювались завдання  та  пріоритетні напрямки економічного розвитку ОТГ.

08:30 27.02.2019