ЦНАП Ланчинської ТГ розпочав прийом документів на оформлення паспортів

Ланчинський Центр надання адміністративних послуг приймає документи на виготовлення закордонних паспортів та паспортів громадянина України у формі картки. Раніше про таке жителі громади могли тільки мріяти. Найближчий паспортний стіл - у районі, а потрібно туди поїхати та відстояти довгі черги. Сучасні ж ЦНАПи працюють для того, аби надати якісну послугу якомога наближено до споживача, 5 днів на тиждень і зменшити час в простояній  черзі.

Затверджено особливості здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю в умовах воєнного стану

07 травня 2022 року Уряд ухвалив Постанову, яка затверджує особливості здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин, державного ветеринарно-санітарного контролю в умовах воєнного стану.

Відновлено експорт свинини та яловичини до третіх країн з України

За результатами перемовин з Європейською Комісією та країнами-членами ЄС оновлено умови ввезення та транзиту українських товарів через територію ЄС. Зокрема, досягнуто домовленості щодо транзиту української продукції за допомогою поромного сполучення через румунський пункт пропуску Ісачеа-Орлівка.

Рекомендації щодо застосування пестицидів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надає рекомендації суб’єктам господарювання та громадянам щодо застосування, транспортування та зберігання пестицидів згідно вимог чинного законодавства.

Щодо відкликання компанією «FERERRO» партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання Держпродспоживслужбою листів ТОВ «ФЕРРЕРО УКРАЇНА» від 06.04.2022 р. №06/04/2022-1 та від 09.04.2022 р. №09/04/2022-1 стосовно відкликання обраних партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі (країна походження Бельгія) в Україні.