З 30 жовтня на Івано-Франківщині встановлено «червоний» рівень епіднебезпеки

27 жовтня 2021 року на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалено рішення про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території семи областей з 00:00 год. 30 жовтня 2021 року.

Омбудсман закликала громадян України з усією відповідальністю і серйозністю поставитися до свого здоров'я, адже вакцинація - єдиний шанс попередити тяжкі ускладнення хвороби

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Прикарпаття – в «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки

З 18 жовтня 2021 року в Івано-Франківській області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні залишається  неблагополучною з тенденцією до погіршення. Значно зростають показники захворюваності, госпіталізації хворих, збільшується кількість летальних випадків.