19-го грудня, на своє величне свято, Миколай завітав у Ланчинську громаду. Вже стало традицією відкривати ялинку в сквері імені Юрія Шкрумеляка. Цей день є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Аби подарувати дітям радість та веселий настрій, завідувач Ланчинської дитячої  бібліотеки для дітей Наталія Яремин і працівники Народного дому  організували святкове дійство «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай».

Селищний голова Надія Данилюк, отець Василь Ткачук, перший заступник селищного голови Михайло Іваночко побажали міцного здоров’я, всіх гараздів у Новому році, успіхів у навчанні та позитивних емоцій у життіАле  все ж  головними  на  сцені  були  діти нашої  громади. Дитячий хор музичної школи (кер. Світлана Небелюк)   вабив  глядачів  своїми  піснями і колядками, щасливі дитячі очі і щира усмішка  переконали усіх присутніх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від викладачів музичної школи Ірини Яремин і  Світлани Небелюк линули святкові привітання і колядки з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Зворушливий і святковий настрій дарував дует Ольги Балабан та Ілони Іванюк. Завітав  і сам Святий Миколай на свято у супроводі  чарівних ангелят Віри і Надії Яновських. Дідусь – Чудотворець привітав з святами, малята від свого покровителя отримали  солодкі  подарунки, від яких на дитячих обличчях з’явилася  щаслива усмішка і радість. Приємно вразила всіх присутніх поетична композиція нашої односельчанки, поетеси - Марії Яновської, яка з великою майстерністю створила образ і велич народження Спасителя. Вихованці Будинку творчості (кер. Марія Грабовецька) привітали односельчан з наступаючим Новим роком. Святкові враження для ланчинців створив народний  вокальний аматорський ансамбль «Сонет». Яскравим завершенням став спільний відлік часу до запалення вогнів на ялинці селища. Під шквал емоцій і аплодисментів ведучі свята Андріана Романюк і Олег Іваночко відкрили ошатну ялинку-красуню, яка засяяла різнобарвними кольорами веселки. Селище наповнилось чарівною атмосферою Нового року і Різдва Христового!