До Всесвітнього дня бібліотек

Дата: 28.09.2018 08:44

До Всесвітнього дня бібліотек в Добротівській бібліотеці відбулося свято книголюбів « Бібліотека – книжковий дім».

Під час заходу бібліотекар розповіла діткам про важливість читання, про дотримання правил користування книгою та роздала « пам'ятки читача».

Маленькі читачі показали хороші знання з українських народних казок та казок народів світу, правильно відповідаючи на запитання казкової вікторини.

Бібліотекарі ознайомили дітей з поняттям бібліотека, бібліотекар. Малеча з цікавістю розглядала дитячі книжечки, гортали сторінки, дивилися ілюстрації до творів.

Користувачами бібліотеки в цей день стали 24 четвертокласники Добротівської гімназії для яких відкрилися двері у чудовий світ Книжкового королівства.