Ланчинська міська бібліотека для дорослих

ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА «ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ»

20 листопада в Ланчинському  ліцеї імені Ю.Шкрумеляка  пройшов виховний захід. Мета заходу: виховувати патріотизм та гідність, формувати розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе  українцями, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею, розвивати бажання стати гідними громадянами України, вшанувати пам'ять  Героїв  Небесної  Сотні.

09:43 21.11.2019

ЖИВИ ТА МІЦНІЙ, НАША ЮНА ДЕРЖАВО

Свято під таким девізом відбулося 27 червня 2019 року у Ланчинській міській бібліотеці для дорослих, приурочений Дню Конституції. Ініціатором проведення тематичної години та її ведучою була завідувачка закладу Марія Попович та Андрій Микитин, незмінними помічниками – Любов Дутчак та Любов Щербатюк.

16:35 22.08.2019

Рідний Ланчин!

Загадкове й неповторне селище, якому завтра  вже 778 років!

12:22 11.07.2019

Бібліотеки ОТГ. Взаємодія з місцевою владою

20 червня  2019 року працівники Ланчинської міської бібліотеки для дорослих,  Марія Попович та Любов Дутчак,  приймали участь в засіданні круглого стола «Бібліотеки ОТГ. Взаємодія з місцевою владою», що проходив в Космачі.  На заході були присутні директор ОУНБ ім. Франка Людмила Бабій та методисти Софія Фіцик та Галина Колотило.

16:06 21.06.2019

НИЗЬКИЙ УКЛІН ЛЮДЯМ В БІЛИХ ХАЛАТАХ

13 червня відбулися урочисті святкування з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника. В усі часи професія медика є однією з найблагородніших. Адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок – зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний  дар – дар  життя.

14:14 20.06.2019