Ланчинська міська бібліотека для дорослих

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК

21 лютого 2019 року голова Ланчинської селищної ради ОТГ, доцент кафедри державного управління та адміністрування Івано-Франківського національного університету нафти і газу Володимир Попович провів в 11-А класі Ланчинського ліцею майстер-клас з питання «Інструменти фінансового регулювання держави: податки, видатки уряду та державний бюджет». Урок економіки, який розпочала вчитель географії ліцею Галатинюк Галина Юріївна, далі поступово перетворювався в урок обміну думками, у жвавий діалог досвідченого економіста зі старшокласниками, яких цікавило все: від чого залежить успішність місцевого економічного розвитку, на яких трьох китах він тримається, як повноцінно управляти системою МЕР.

15:20 27.02.2019

ГОДИНА ПАМ’ЯТІ «ЗАПАЛІМО СВІЧУ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ»

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними у його житті.  Для українського народу такими є події,  які відбулися п’ять років  тому, на Майдані, у Києві,   де у боротьбі за вільну і європейську державу полягло більше ста   справжніх патріотів нашої країни.

15:15 27.02.2019

ІНФОРМАЦІЙНО-ПІЗНАВАЛЬНА ГОДИНА « Я є і буду»

4 лютого щорічно відзначається  Всесвітній день боротьби проти раку. Ланчинська міська бібліотека для дорослих  організувала інформаційно-пізнавальну  годину «Я є і буду».

14:07 07.02.2019

ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА «ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ»

Битва під Крутами – ще одна сторінка сучасної української історичної памяті. Бій під Крутами – історичний образ, що має важливе значення для української колективної пам’яті та української ідентичності.

10:51 04.02.2019