Ланчинська міська бібліотека для дорослих

Рідний Ланчин!

Загадкове й неповторне селище, якому завтра  вже 778 років!

12:22 11.07.2019

Бібліотеки ОТГ. Взаємодія з місцевою владою

20 червня  2019 року працівники Ланчинської міської бібліотеки для дорослих,  Марія Попович та Любов Дутчак,  приймали участь в засіданні круглого стола «Бібліотеки ОТГ. Взаємодія з місцевою владою», що проходив в Космачі.  На заході були присутні директор ОУНБ ім. Франка Людмила Бабій та методисти Софія Фіцик та Галина Колотило.

16:06 21.06.2019

НИЗЬКИЙ УКЛІН ЛЮДЯМ В БІЛИХ ХАЛАТАХ

13 червня відбулися урочисті святкування з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника. В усі часи професія медика є однією з найблагородніших. Адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок – зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний  дар – дар  життя.

14:14 20.06.2019

АКЦІЯ «За чисте довкілля»

Традиційно що року в квітні відзначаються День довкілля та День Землі. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян ці свята стали днями активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

16:17 08.05.2019

До смілих звитяг у борні з супостатом Натхненно зове всіх Юрко Шкрумеляк

Сьогодні, коли квітень покрив нашу землю ніжною зеленню, уквітчав первоцвітом та сон-травою, коли вся Україна замаїлася щедрою весною, до нас, як і щорічно у цей день, прийшло радісне свято – день народження нашого славного земляка, чудового прозаїка і поета Юрія Шкрумеляка. Ланчинський ліцей носить назву в’язня більшовицьких концтаборів, тож  саме сьогодні учні, вчителі та всі присутні  вшанували пам’ять героя виховним заходом. Ланчинська міська бібліотека для дорослих приймала участь в проведенні свята та організувала книжкову виставку  «Його імення – Юрій  Шкрумеляк

15:22 07.05.2019

Хресна дорога стаціями села Добротів

14 квітня 2019 року, в селі Добротів відбулася міжконфесійна, молитовна Хресна дорога, ініціатором якої виступила Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади.

15:01 07.05.2019

Веселі барви Великодня

На землю сходить чудове свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Саме йому колектив Ланчинської міської бібліотеки для дорослих присвятив книжково-ілюстраційну виставку-інсталяцію "Веселі барви Великодня" та представив  своїм користувачам.  Великодній день – святий день. У цей день воскрес Син Божий – Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського.

14:07 28.04.2019