Ланчинська міська бібліотека для дорослих

АКЦІЯ «За чисте довкілля»

Традиційно що року в квітні відзначаються День довкілля та День Землі. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян ці свята стали днями активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

16:17 08.05.2019

До смілих звитяг у борні з супостатом Натхненно зове всіх Юрко Шкрумеляк

Сьогодні, коли квітень покрив нашу землю ніжною зеленню, уквітчав первоцвітом та сон-травою, коли вся Україна замаїлася щедрою весною, до нас, як і щорічно у цей день, прийшло радісне свято – день народження нашого славного земляка, чудового прозаїка і поета Юрія Шкрумеляка. Ланчинський ліцей носить назву в’язня більшовицьких концтаборів, тож  саме сьогодні учні, вчителі та всі присутні  вшанували пам’ять героя виховним заходом. Ланчинська міська бібліотека для дорослих приймала участь в проведенні свята та організувала книжкову виставку  «Його імення – Юрій  Шкрумеляк

15:22 07.05.2019

Хресна дорога стаціями села Добротів

14 квітня 2019 року, в селі Добротів відбулася міжконфесійна, молитовна Хресна дорога, ініціатором якої виступила Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади.

15:01 07.05.2019

Веселі барви Великодня

На землю сходить чудове свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Саме йому колектив Ланчинської міської бібліотеки для дорослих присвятив книжково-ілюстраційну виставку-інсталяцію "Веселі барви Великодня" та представив  своїм користувачам.  Великодній день – святий день. У цей день воскрес Син Божий – Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського.

14:07 28.04.2019

ГОДИНА ПАМ’ЯТІ «ГІРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ КРІЗЬ РОКИ, ГІРЧИТЬ...»

Минають десятиліття, а чорнобильська трагедія хвилює  душі людей – і тих, кого зачепила своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі. Велике  лихо спіткало нашу землю того далекого 1986 року. До цієї дати в Ланчинському ліцею відбувся масовий захід.

14:04 26.04.2019

ЕКОЛОГІЧНИЙ БУМЕРАНГ «ХАЙ ВІЧНО СТРУМУЄ ЧИСТА ВОДА»

Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона завжди чарувала і хвилювала людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів – усе це дороге серцю, ні з чим не зрівняна природа  рідного краю.

16:48 22.03.2019