Ланчинська міська бібліотека для дорослих

Степан Бандера – лицар української ідеї

«Степан Бандера – борець за волю України» - урочистий вечір під такою назвою відбувся в Ланчинській міській бібліотеці для дорослих 02.01.2019 року з нагоди 110-ої річниці від дня народження вірного сина України.

15:59 03.01.2019

«Ми діти твої, Україно!»

З самого ранку у неділю, 26 серпня, розпочалося віче, присвячене Дню прапора та 27-їй річниці Незалежності України біля могили полеглих бійців УПА. Виступив селищний голова Володимир Попович та отець Тарас. Після відправлення молебень за Україну вони привітали всіх присутніх з найбільшим святом, яке з болем і жалем очікує кожен українець.

16:47 24.08.2018

УРОЧИСТА ХОДА З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ

Свято Героїв – це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості української нації. Свято Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

14:07 25.05.2018